Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'kutu_scripts' not found or invalid function name in /home/pinkwoma/4eks.net/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303

Rainbow Six Quarantine Yeni Detaylar

Rainbow Six Quarantine Yeni Detaylar

 Rainbow Six Quarantine Yeni Detaylar

Ubisoft şirketinin popüler oyun serisinden Rainbow Six’in yeni oyunu Quarantine için yeni gelişmeler açıklandı. Rainbow Six Quarantine oyunu artık Xbox Series X ve Xbox Series S konsollarına gelecek ve platformlar arası fark olmaksızın oynanabilecek.

 

Ubisoft’un çıkartmış olduğu Rainbow Six Quarantine oyununda bazı oynanış görüntüleri sızdırıldı. Fakat bu içerikler hem kısa hem de gerçekliğinden emin olmadığımız içerikler olduğu için yapımın içeriği gizemini hala sürdürüyor. Oyunda PVP mücadelesinden ziyade oyuncuların aynı tarafta bulunduğu bir PVE oyunu olacağı söylenmektedir. Oyun Microsoft Store listelerinde geçtiğimiz gün itibarı ile listelenmiş durumda ve sürekli yeni detaylar paylaşılıyor.

 

Rainbow Six Quarantine çok oyunculu modu destekleyen bir oyun olacak çıkıyor. 2 veya 3 oyuncu ile birlikte aynı anda mücadele etmeniz mümkün. Oyun Xbox Series X ve Xbox Series S konsolları için ayrıca Xbox One’da yayınlanacak. Oyuncuları çok sevindiren bir haber de bu platformlar arasında fark olmaksızın herkes birlikte oyun oynayabilecek. Arkadaşınızın farklı bir Xbox’u varsa artık birlikte oynayabilirsiniz.

 

Rainbow Six Quarantine

Rainbow Six Quarantine

Rainbow Six Quarantine

Ubisoft’un çıkarmış olduğu Rainbow Six Quarantine için geri sayımlar başlamış durumda. Oyunun çıkış tarihini Ubisoft firması 30 Eylül’den önce olacak şekilde açıkladı. Bizlerde bu yeni Rainbow oyununu heyecanla bekliyoruz.

 

Oyun içerisinde 2-3 kişilik gruplar ile birlikte mücadele etmek mümkün. Tabi tek kişilik oyuncu moduna girerek tek başınıza da oynayabilirsiniz. Oyunun resmi internet sitesine bakıldığı zaman oyun Xbox One, PS4 ve PC oyunu için çıkacağı ifade ediliyordu. Fakat yeni nesil Microsoft konsollarının da oyunu desteklediğini sonradan açıkladılar. Burada oyuncuların aklına acaba PlayStation 5’te de oynanabilir olacak mı? sorusu gelmektedir. Ubisoft’un bunun hakkında kesin bir açıklaması olmadığı fakat bazı kaynaklara göre bunun da çalışmalarının yapıldığı söyleniyor.

 

Rainbow Six Quarantine oyununun satış ilanında oyunun ismi “Rainbow Six: Codenamed Parasite” şeklinde görüntüleniyor. Fakat Ubisoft yapımı daha önce twitter üzerinden duyurularında oyunun adının Parasite olmayacağını kesin olarak ifade etmişti. 

 

Kesin olmamakla birlikte oyunun Xbox Game Pass içerisinde yer alacağı da söylenmektedir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir