Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'kutu_scripts' not found or invalid function name in /home/pinkwoma/4eks.net/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303

Mortal Shell: Enhanced Edition PS5, Xbox Series S ve Series X İçin Duyuruldu

Mortal Shell: Enhanced Edition PS5, Xbox Series S ve Series X İçin Duyuruldu

 Mortal Shell: Enhanced Edition PS5, Xbox Series S ve Series X İçin Duyuruldu

Mortal Shell: Enhanced Edition PS5, Xbox Series S ve Series X İçin Duyuruldu

Mortal Shell: Enhanced Edition’da yeni bir dönem başlıyor. Cold Symmetry tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yaz oyun severlere duyurulan oyun Mortal Shell’in yeni nesil konsollar için yenilenmiş bir versiyonu çıkartılıyor. Mortal Shell’in yeni versiyonun ismi ise; ‘’Mortal Shell: Enhanced Edition’’.

Geçen yaz çıkartılan oyun RPG oyun severler için yeni bir dönüm noktası olmuştu. Çok kısa süre içerisinde büyük ilgiye boğulan Mortal Shell’in bir an önce PC harici PS4, Xbox One için gelmesi bekleniyordu. İlk sürüm için bu özelliklerde aktif edilmişti fakat oyun hakkında bugünlerde yeni bir açıklama paylaşılarak Mortal Shell’e yeni bir versiyon geleceği bilgisi verildi. Yeni versiyon Mortal Shell: Enhanced Edition olarak PS5, Xbox One ve daha bir çok konsolda oynanabilir halde olacak.

PS5 ve Xbox Series X’de Mortal Shell: Enhanced Edition Serüveni

Yukarıda da dediğimiz gibi oyunun ilk versiyonu çok kısa bir süre içerisinde büyük bir ilgiyle karşılandı ve bir çok oyun sever tarafından tercih edildi. Büyük beğeni alan oyun, her 3 konsol içinde yeniden yapılandırılacak ve 4K çözünürlükte 60 FPS performans sergileyebilecek şekilde yeniden yeni bir versiyon ile karşımıza çıkacak.
Dual Sense özellikleri de Mortal Shell: Enhanced Edition’da yer alacak. Yeni versiyonun 4 Mart 2021 tarihinde oyun severlere tamamen indirilebilir halde olarak sunulması bekleniyor. Oyun severlere yeni bir serüven ve yeni bir heyecan sunacak olan oyunun yeni versiyonu ek olarak içerisinde koleksiyon bulunduracak. Koleksiyon denilen şey ise oyunun yeni versiyonuna ek olarak ‘’Deluxe Set’’ adlı bir koleksiyonun bulunuyor olması. Bu ‘’Deluxe Set’’ içerisinde farklı çizimler ve konseptler yer alıyor.

Mortal Shell: Enhanced Edition Fiyatı Ne Olacak?

Ülkemizde her ne kadar kur dalgalı bir şekilde seyrini devam ettiriyor olsa da Mortal Shell: Enhanced Station, 29.99 dolarlık fiyatı ile satışa sunulacak. Deluxe Set ile birlikte bu yeni versiyona sahip olmak isterseniz toplamda 39.99 dolarlık bir ücret ödemeniz gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir