Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'kutu_scripts' not found or invalid function name in /home/pinkwoma/4eks.net/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303

Forza Horizon 4 Steam’a Geliyor!

Forza Horizon 4 Steam’a Geliyor!

 Forza Horizon 4 Steam’a Geliyor!

Forza Horizon 4 Steam’a Geliyor!

Dünya genelinde çok sevilen popüler yarış oyun serilerinden Forza Horizon serisine yeni bir oyun ekleniyor. Forza Horizon 4 oyunu 9 Mart itibarı ile Steam’de satışa sunulacak. 1000’e yakın farklı tür araçlardan istediğinizi alıp yarıştığımız bu heyecanı sabırsızlıkla bekliyoruz. Forza Horizon diğer oyunları gibi bu da oldukça merak uyandırıyor ve yapımdan beklentiler oldukça yüksek durumda.

Kendine has bir kitlesi olan Forza Horizon 4, araba yarış oyunu severler tarafından oynanmaktadır. Oyunun 4.’sünün çıkması ile seri genişlemeye devam ediyor. Serinin hayranları 9 Mart tarihini büyük bir heyecanla beklemekte. Forza Horizon 4 oyunu ilk olarak sadece Steam platformunda satışa sunulacak.

Birçok farklı türde yüzlerce araçla Forza Horizon 4 serisi gümbür gümbür gelmektedir. Araç sayısının fazla olmasının yanı sıra birçok sayıda farklı yarış olduğu ve dinamik sezonlar modeline geçildiği de belirtiliyor. Büyük Krallık’ta yani İngiltere’nin değişik bölgelerinde yapılan yarışlarda Forza Horizon 4 oyunu yine en iyisi olduğunu kanıtlayacak mı?

Forza Horizon 4 Steam’de

Forza Horizon 4 oyununun içerisinde yaklaşık 450-500 arası araç bulunmaktadır. Araç sayısındaki bu denli fazlalığın yanı sıra araçları kendinize göre modifiye edebilirsiniz. Oyundaki amaç ise en hızlı olmak. En hızlı olup üst sıralara tırmanmak ve sonucunda Horizon süper yıldızı haline gelmektir.

Diğer türlerde oldugu gibi Forza Horizon 4’te de yapabildiğiniz tek yarışmak değildir. Gezinti moduna geçip Büyük Britanya şehirlerini ve kasabalarını gezebilirsiniz. Çeşitli gösteri şovlarına katılabilir ve Forza Horizon dünyasında aracınız ile var olabilirsiniz.

Gerçek zamanlı oynanılan Forza Horizon 4, gerçek oyunculara karşı yarışlar yapabileceğiniz modları da içeriyor tabiki. Oyun dünyası günün saatine göre mevsimsel vs. değişiklikler göstermektedir.

 

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri Neler?

Forza Horizon 4 oyunu merak edildiği kadar sistem gereksinimleri de merak uyandırıyor. 

Oyunun sistem gereksinimleri ve ideal oynanma istekleri şu şekildedir:

  • Minimum ve önerilen 64-bit işlemcidir.
  • Minimum ve önerilen Windows 10’un versiyon olarak 15063.0 ve üstüdür.
  • İşlemci için minimum Intel i3-4170 3.7 ghz ve Intel i5-750 2.67 ghz dir. Önerilen ise Intel i7-3820 3.60 ghz olarak belirlenmiştir. 
  • Azami ram 4 GB iken önerilen 8 GB olarak belirlenmiştir.
  • Minimum ekran kartı Nvidia 650 TI – AMD R7 250x iken önerilen Nvidia GTX970 – AMD RX 470 olarak belirlenmiştir.
  • DirextX sürümünün minimum ve önerilen versiyon Sürüm 12’dir.
  • 80 GB depolama alanı istemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir